Z naszej pasji i zamiłowania do wody powstało Centrum Nurkowe, w którym prowadzimy szkolenia na stopnie podstawowe i zaawansowane oraz wiele specjalizacji. Jako instruktor Master Scuba Diver Trainer PADI oraz Instruktor Pierwszej Pomocy EFR prowadzę szkolenia zarówno w Polsce jak i podczas wyjazdów.

Zajmujemy się organizacją wyjazdów nie tylko nurkowych, żeglarskich oraz narciarskich, prowadzimy Biuro Podrózy współpracujące z wieloma Tour Operatorami. Organizujemy wyjazdy w różnych formach np. nurkowanie pod żaglami, safari po polskich jeziorach oraz egzotycznych wodach. Współpracujemy z Bazami w Chorwacji, Egipcie, Tajlandi, Meksyku czy we Włoszech.

Qba

Jakub Bacia PADI Master Scuba Diver Trainer #634687

Instruktor Pierwszej Pomocy - EFR, Instruktor specjalizacji: wrakowej, nocnej, nurkowania na mieszankach (nitrox), głębokiej, nurkowania w suchym skafandrze, nawigacji, doskonałej pływalności, ochrony raf koralowych, projektu Aware, podlodowej. Ratownik WOPR, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, instruktor nauki pływania.

Najlepsze miejsce nurkowe: Wraki Bałtyku, Chorwacja, Egipt. Sprzęt: każdy byle bezpieczny.

tel.+ 48 601703883, jakub@vipdiver.pl

Iza

Izabela Bacia

Wyjazdy i podróże to jej pasja, pamięta wszystkie miejsca które odwiedziła i chętnie podzieli się informacjami. Każdego zachęci do odwiedzenia egzotycznych miejsc i zabytków.

Nurkowanie na Koparkach pamięta do dzisiaj.

tel. +48 607632962, iza@vipdiver.pl

Kontakt

Centrum Nurkowe VIP Diver

40-166 Katowice
Plac Gwarków 1 (GIG)

tel. +48 601703883
tel +48 607632962
wejście od ul. Katowickiej 64

e-mail: info(a)vipdiver.pl